JA Solar Deep Blue 4.0 Pro – maksymalna wydajność dla wymagających projektów
Seria Deep Blue 4.0 Pro firmy JA Solar oferuje najnowocześniejszą technologię fotowoltaiczną spełniającą najwyższe wymagania. Dzięki imponującemu zakresowi mocy od 415 do 740 Wp oraz sprawności sięgającej nawet 23,8% seria ta wyznacza nowe standardy w zakresie wytwarzania energii i wydajności. Dzięki zaawansowanej technologii typu N, solidnej konstrukcji i niewielkiej rocznej degradacji moduły te idealnie nadają się do zastosowań prywatnych, komercyjnych i przemysłowych.
Moduły Deep Blue 4.0 Pro przekonują swoją wszechstronnością: od kompaktowych modułów do mniejszych instalacji po dwustronne moduły o wysokiej wydajności przeznaczone do dużych projektów przemysłowych – seria ta oferuje optymalne rozwiązanie dla każdego wymagania.
Uzupełnieniem tej oferty jest seria Deep Blue 3.0 Pro, charakteryzująca się sprawdzoną technologią i doskonałą wydajnością. Nadaje się ona szczególnie do projektów, w których priorytetem jest niezawodność i długoterminowe wytwarzanie energii. Odkryj różnorodność modułów JA Solar i znajdź optymalne rozwiązanie dla swojego projektu.
Klasy wydajności z aktualnymi ofertami
Każdy wiersz odpowiada wersji karty katalogowej; produkty w nim wymienione mają takie same wymiary i budowę.
- JAM54D40 LB (karta katalogowa 435–460 W), np. JAM54D40-455/LB
- JAM54D40 LB (karta katalogowa 440–465 W), np. JAM54D40-465/LB
- JAM54D40 LR (karta katalogowa 445–470 W), np. JAM54D40-470/LR
- JAM54D41 LB (karta katalogowa 430–455 W), np. JAM54D41-445/LB
- JAM54D41 LB (karta katalogowa 440–465 W), np. JAM54D41-455/LB
- JAM54D41 LR (karta katalogowa 440–465 W), np. JAM54D41-460/LR
- JAM60D40 LB (karta katalogowa 485–510 W), np. JAM60D40-510/LB
- JAM60D41 LB (karta katalogowa 485–510 W), np. JAM60D41-505/LB
- JAM60D42 LB (karta katalogowa 505–530 W), np. JAM60D42-530/LB
- JAM60D42 LB (karta katalogowa 515–540 W), np. JAM60D42-540/LB
- JAM66D45 LB (karta katalogowa 605–630 W), np. JAM66D45-625/LB
- JAM66D45 LB (karta katalogowa 615–640 W), np. JAM66D45-630/LB
- JAM66D45 LB (karta katalogowa 630–655 W), np. JAM66D45-640/LB
- JAM66D46 LB (karta katalogowa 695–720 W), np. JAM66D46-720/LB
- JAM66D46 LB (karta katalogowa 715–740 W), np. JAM66D46-730/LB
- JAM72D40 LB (karta katalogowa 575–600 W), np. JAM72D40-595/LB
- JAM72D40 LB (karta katalogowa 590–615 W), np. JAM72D40-605/LB
- JAM72D40 MB (karta katalogowa 580–605 W), np. JAM72D40-605/MB
- JAM72D42 LB (karta katalogowa 615–640 W), np. JAM72D42-640/LB
- JAM72D42 LB (karta katalogowa 625–650 W), np. JAM72D42-650/LB
JA Solar Deep Blue 4.0 Pro – Twój wybór do wydajnych projektów przemysłowych
Najnowocześniejsza technologia zapewniająca maksymalną wydajność
Seria JA Solar Deep Blue 4.0 Pro na nowo definiuje przemysłowe rozwiązania fotowoltaiczne. Dzięki najnowocześniejszej technologii typu N, zakresowi mocy od 415 do 650 Wp oraz imponującej sprawności sięgającej nawet 23,4%, seria ta stanowi idealne połączenie wydajności, trwałości i niezawodności.
Seria Deep Blue 4.0 Pro została opracowana specjalnie z myślą o instalacjach o dużej powierzchni i wysokim zapotrzebowaniu na energię. Niski roczny spadek wydajności oraz zaawansowana technologia ogniw gwarantują stałą, wysoką produkcję energii przez cały okres eksploatacji modułów.
Najważniejsze cechy techniczne serii Deep Blue 4.0 Pro
- Najwyższa moc: moduły o mocy do 650 Wp do zastosowań przemysłowych.
- Najwyższa wydajność: sprawność sięgająca 23,4% dzięki technologii ogniw typu N.
- Solidna konstrukcja: wytrzymałość mechaniczna do 5 400 Pa (śnieg) i 2 400 Pa (wiatr).
- Odporność na temperaturę: optymalna wydajność nawet przy wysokich temperaturach dzięki niskiemu współczynnikowi temperaturowemu.
- Długa żywotność: minimalna utrata mocy dzięki ulepszonej technologii ogniw.
Porównanie modułów Deep Blue 4.0 Pro
JAM66D42 MB
- Maksymalna moc: 605 W
- Zakres mocy: 565–605 W
- Wydajność: do 23,4 %
- Wymiary: 2278 × 1134 × 30 mm
- Maksymalna moc: 630 W
- Zakres mocy: 590–630 W
- Wydajność: do 23,3 %
- Wymiary: 2278 × 1134 × 30 mm
- Maksymalna moc: 650 W
- Zakres mocy: 605–650 W
- Wydajność: do 23,3 %
- Wymiary: 2465 × 1134 × 30 mm
JAM72D40 LB
- Maksymalna moc: 615 W
- Zakres mocy: 590–615 W
- Wydajność: do 23,2 %
- Wymiary: 2333 × 1134 × 30 mm
JAM72D40 MB
- Maksymalna moc: 605 W
- Zakres mocy: 590–605 W
- Wydajność: do 23,4 %
- Wymiary: 2278 × 1134 × 30 mm
JAM54D40 GB
- Maksymalna moc: 445 W
- Zakres mocy: 420–445 W
- Wydajność: do 21,5 %
- Wymiary: 1722 × 1134 × 30 mm
JAM54D40 LB
- Maksymalna moc: 460 W
- Zakres mocy: 430–460 W
- Wydajność: do 23,0 %
- Wymiary: 1762 × 1134 × 30 mm
JAM54D40 MB
- Maksymalna moc: 445 W
- Zakres mocy: 420–445 W
- Wydajność: do 22,8 %
- Wymiary: 1722 × 1134 × 30 mm
JAM54D41 GB
- Maksymalna moc: 440 W
- Zakres mocy: 415–440 W
- Wydajność: do 22,5 %
- Wymiary: 1722 × 1134 × 30 mm
JAM54D41 LB
- Maksymalna moc: 455 Wp
- Zakres mocy: 430–455 Wp
- Wydajność: do 22,8 %
- Wymiary: 1722 × 1134 × 30 mm
Deep Blue 4.0 Pro – doświadczenia i ocena
Seria ta została opracowana z myślą o najbardziej wymagających projektach energetycznych i w niezależnych testach otrzymała wyróżnienie „Top Performer”. Innowacyjna technologia typu N zapewnia wysoką wydajność i niezawodność nawet w ekstremalnych warunkach.
Zrównoważony rozwój spotyka się z innowacją
Dzięki rocznej degradacji wynoszącej zaledwie 0,40% seria ta gwarantuje wytwarzanie energii na poziomie ponad 87% pierwotnej mocy nawet po 30 latach. To sprawia, że seria Deep Blue 4.0 Pro jest idealnym wyborem dla zrównoważonych projektów na dużą skalę.
Odkryj inne serie modeli firmy JA Solar
Oprócz serii Deep Blue 4.0 Pro firma JA Solar oferuje również serię Deep Blue 4.0 X, która przekonuje zakresem mocy od 555 do 590 Wp oraz sprawnością sięgającą 22,8%. Seria ta została opracowana specjalnie z myślą o zastosowaniach na dużych powierzchniach i łączy w sobie wydajność z trwałością – idealnie nadaje się do projektów przemysłowych.
Ponadto dostępne są modele JAM66, JAM54, JAM72 i JAM60, które można optymalnie dostosować do różnych wymagań projektowych. Odkryj więcej modułów z serii JAM66, JAM54, JAM72, JAM60 i znajdź moduł odpowiedni dla swojego projektu.
Ponadto dostępne są modele JAM66, JAM54, JAM72 i JAM60, które można optymalnie dostosować do różnych wymagań projektowych. Odkryj więcej modułów z serii JAM66, JAM54, JAM72, JAM60 i znajdź moduł odpowiedni dla swojego projektu.
Dowiedz się więcej o producencie JA Solar na naszej stronie poświęconej producentowi.
Häufig gestellte Fragen
-
Gdzie JA Solar ma swoją produkcję?
Siedziba główna JA Solar znajduje się w Pekinie, a produkcja została obecnie rozszerzona na Malezję. Dzięki jedenastu zakładom produkcyjnym i 27 spółkom zależnym, produkty JA Solar są dostępne w ponad 100 krajach i regionach na całym świecie. -
Kiedy powstała firma JA Solar?
Chiński producent JA Solar został założony w 2005 roku. JA Solar skupia się na produkcji płytek, ogniw i modułów PV oraz elektrowni fotowoltaicznych. -
Czy JA Solar jest producentem klasy Tier 1?
JA Solar jest jednym z największych producentów modułów słonecznych na świecie i został wymieniony jako firma Tier 1 przez BloombergNEF. -
Jakie moduły ma w swojej ofercie JA Solar?
JA Solar oferuje bifacjalne monokrystaliczne moduły PERC glass-glass oraz monofacjalne, -krystaliczne moduły standardowe. -
Jakie gwarancje mają moduły od JA Solar?
Moduły z podwójnym szkłem JA Solar obejmują gwarancję wydajności na poziomie 30 lat, natomiast moduły monofoniczne gwarantują 25 lat wydajności. Wszystkie moduły JA Solar posiadają gwarancję produktową na 12 lat. -
Ilu pracowników zatrudnia firma JA Solar?
Firma zatrudnia ponad 25 000 pracowników i ma ponad 33 000 globalnych użytkowników. -
Jakie produkty oferuje JA Solar?
JA Solar to firma znana z wysokowydajnych produktów fotowoltaicznych. W szczególności firma specjalizuje się w produkcji ogniw/modułów PV i płytek. Produkty te są niezawodne, wydajne i opłacalne, dzięki czemu są popularnym wyborem dla komercyjnych i przemysłowych instalacji słonecznych na całym świecie. -
Czy JA Solar jest godnym zaufania partnerem dla Twoich instalacji solarnych?
Producent oferuje 12-letnią gwarancję na produkt i 25-letnią gwarancję wydajności na 84,8 % mocy znamionowej swoich modułów słonecznych, aby zapewnić swoim klientom wystarczającą pewność. Ponadto Ja Solar otrzymał liczne nagrody za swoje wysokiej jakości produkty. Między innymi JA Solar został już czterokrotnie wyróżniony jako "Top Performer" na DNV GL/PVEL 2019 PV Module Reliability Scorecard.