Logo JA Solar

JA Solar Deep Blue 4.0 Pro – Maximaal vermogen voor veeleisende projecten

De Deep Blue 4.0 Pro-serie van JA Solar biedt de allernieuwste zonnetechnologie voor de hoogste eisen. Met een indrukwekkend vermogensbereik van 415 tot 740 Wp en een rendement tot 23,8 % zet deze serie nieuwe maatstaven op het gebied van energieopwekking en efficiëntie. Dankzij geavanceerde N-type-technologie, een robuuste constructie en een lage jaarlijkse degradatie zijn de modules ideaal voor particuliere, commerciële en industriële toepassingen.

De Deep Blue 4.0 Pro-panelen overtuigen door hun veelzijdigheid: van compacte panelen voor kleinere installaties tot bifaciale hoogvermogenpanelen voor grote industriële projecten – de serie biedt voor elke behoefte de optimale oplossing.

Daarnaast staat de Deep Blue 3.0 Pro-serie voor beproefde technologie met uitstekende prestaties. Deze serie is bijzonder geschikt voor projecten waarbij betrouwbaarheid en energieopwekking op de lange termijn centraal staan. Ontdek de diversiteit van de JA Solar-modules en vind de optimale oplossing voor jouw project.
Lees meer

Prestatieklassen met actuele aanbiedingen

Elke regel komt overeen met een versie van het gegevensblad; de producten daarin hebben dezelfde afmetingen en opbouw.

JA Solar Deep Blue 4.0 Pro – Jouw keuze voor krachtige industriële projecten

De allernieuwste technologie voor maximale prestaties

De JA Solar Deep Blue 4.0 Pro-serie geeft een nieuwe invulling aan industriële zonne-energieoplossingen. Met de allernieuwste N-type-technologie, een vermogensbereik van 415 tot 650 Wp en een indrukwekkend rendement tot 23,4 % biedt deze serie de ideale combinatie van efficiëntie, duurzaamheid en betrouwbaarheid.

De Deep Blue 4.0 Pro-serie is speciaal ontwikkeld voor grootschalige, energie-intensieve installaties. De geringe jaarlijkse degradatie en geavanceerde celtechnologie garanderen een constant hoge energieopbrengst gedurende de gehele levensduur van de modules.

Technische hoogtepunten van de Deep Blue 4.0 Pro-serie

  • Hoogste vermogen: modules tot 650 Wp voor industriële toepassingen.
  • Efficiëntie op topniveau: rendementen tot 23,4 % dankzij N-type-celtechnologie.
  • Robuuste constructie: mechanische belastbaarheid tot 5.400 Pa (sneeuw) en 2.400 Pa (wind).
  • Temperatuurtolerantie: optimale prestaties, zelfs bij hoge temperaturen, dankzij een lage temperatuurcoëfficiënt.
  • Lange levensduur: minimaal vermogensverlies dankzij verbeterde celtechnologie.

Deep Blue 4.0 Pro-modules in vergelijking

JAM66D42 MB
  • Maximaal vermogen: 605 W
  • Vermogensbereik: 565–605 W
  • Rendement: tot 23,4 %
  • Afmetingen: 2278 × 1134 × 30 mm

  • Maximaal vermogen: 630 W
  • Vermogensbereik: 590–630 W
  • Rendement: tot 23,3 %
  • Afmetingen: 2278 × 1134 × 30 mm

  • Maximaal vermogen: 650 W
  • Vermogensbereik: 605–650 W
  • Rendement: tot 23,3 %
  • Afmetingen: 2465 × 1134 × 30 mm

  • Maximaal vermogen: 615 W
  • Vermogensbereik: 590–615 W
  • Rendement: tot 23,2 %
  • Afmetingen: 2333 × 1134 × 30 mm

JAM72D40 MB
  • Maximaal vermogen: 605 W
  • Vermogensbereik: 590–605 W
  • Rendement: tot 23,4 %
  • Afmetingen: 2278 × 1134 × 30 mm

  • Maximaal vermogen: 445 W
  • Vermogensbereik: 420–445 W
  • Rendement: tot 21,5 %
  • Afmetingen: 1722 × 1134 × 30 mm

JAM54D40 LB
  • Maximaal vermogen: 460 W
  • Vermogensbereik: 430–460 W
  • Rendement: tot 23,0 %
  • Afmetingen: 1762 × 1134 × 30 mm

JAM54D40 MB
  • Maximaal vermogen: 445 W
  • Vermogensbereik: 420–445 W
  • Rendement: tot 22,8 %
  • Afmetingen: 1722 × 1134 × 30 mm

JAM54D41 GB
  • Maximaal vermogen: 440 W
  • Vermogensbereik: 415–440 W
  • Rendement: tot 22,5 %
  • Afmetingen: 1722 × 1134 × 30 mm

JAM54D41 LB
  • Maximaal vermogen: 455 Wp
  • Vermogensbereik: 430–455 Wp
  • Rendement: tot 22,8 %
  • Afmetingen: 1722 × 1134 × 30 mm


Deep Blue 4.0 Pro – Ervaringen en beoordelingen

De serie is ontwikkeld voor de meest veeleisende energieprojecten en is in onafhankelijke tests uitgeroepen tot "Top Performer". De innovatieve N-Type-technologie zorgt voor een hoge efficiëntie en betrouwbaarheid, zelfs in extreme omgevingen.

Duurzaamheid ontmoet innovatie

Met een jaarlijkse degradatie van slechts 0,40 % garandeert de serie ook na 30 jaar nog een energieopbrengst van meer dan 87 % van het oorspronkelijke vermogen. Dit maakt de Deep Blue 4.0 Pro-serie tot de ideale keuze voor duurzame grootschalige projecten.

Ontdek andere modelseries van JA Solar

Naast de Deep Blue 4.0 Pro-serie biedt JA Solar ook de Deep Blue 4.0 X-serie aan, die overtuigt met een vermogensbereik van 555 tot 590 Wp en een rendement tot 22,8 %. De serie is speciaal ontwikkeld voor grootschalige toepassingen en combineert efficiëntie met duurzaamheid – ideaal voor industriële projecten.
Daarnaast zijn de modellen JAM66, JAM54, JAM72 en JAM60 beschikbaar, die optimaal kunnen worden aangepast aan verschillende projecteisen. Ontdek meer modules van de series JAM66, JAM54, JAM72 en JAM60 en vind de juiste module voor jouw project.

Lees meer over de fabrikant JA Solar op onze fabrikantpagina.

Veelgestelde vragen

  • Waar heeft JA Solar productie?
    Het hoofdkantoor van JA Solar is gevestigd in Beijing, en de productie is nu uitgebreid naar Maleisië. Met in totaal elf productiefaciliteiten en 27 dochterondernemingen zijn de producten van JA Solar verkrijgbaar in meer dan 100 landen en regio's over de hele wereld.
  • Wanneer is JA Solar opgericht?
    De Chinese fabrikant JA Solar werd opgericht in 2005. JA Solar richt zich op de productie van wafers, PV-cellen en modules, en fotovoltaïsche centrales.
  • Is JA Solar een Tier 1 fabrikant?
    JA Solar is een van de grootste fabrikanten van zonnepanelen ter wereld en is door BloombergNEF opgenomen in de lijst van Tier 1-bedrijven.
  • Welke modules biedt JA Solar aan?
    JA Solar biedt bifaciale monokristallijne PERC glas-glas modules en monofaciale, -kristallijne standaard modules.
  • Welke garanties hebben de modules van JA Solar?
    De dubbelglasmodules van JA Solar hebben een prestatiegarantie van 30 jaar, terwijl de monofaciale modules een prestatiegarantie van 25 jaar hebben. Alle JA Solar modules hebben een productgarantie van 12 jaar.
  • Hoeveel werknemers heeft JA Solar?
    Het bedrijf heeft meer dan 25.000 werknemers en meer dan 33.000 wereldwijde gebruikers.
  • Welke producten biedt JA Solar aan?
    JA Solar is een onderneming die bekend staat om fotovoltaïsche producten met hoge prestaties. Het bedrijf is met name gespecialiseerd in de vervaardiging van PV-cellen/modules en wafers. De producten zijn betrouwbaar, efficiënt en kosteneffectief, waardoor ze een populaire keuze zijn voor commerciële en industriële zonne-installaties over de hele wereld.
  • Is JA Solar een betrouwbare partner voor uw zonne-installaties?
    De fabrikant biedt 12 jaar productgarantie en 25 jaar prestatiegarantie op 84,8% van het nominale vermogen van zijn zonnepanelen om zijn klanten voldoende zekerheid te bieden. Daarnaast heeft Ja Solar talrijke onderscheidingen ontvangen voor zijn hoogwaardige producten. JA Solar is onder andere al vier keer bekroond als "Top Performer" op de DNV GL/PVEL 2019 PV Module Reliability Scorecard.